top of page

Szkolenia fryzjerskie

w Jaśkiewicz Academy

 
 
 

Zapoznaj się z ofertą szkoleń i wybierz te, które Cię interesuje!

Szkolenia fryzjerskie I, II i II stopnia

Kurs fryzjerski od podstaw

i z rozszerzeniem 1 i 2 stopień

120 godzin, 3999zł.

Przeznaczony dla osób, które stawiają pierwsze kroki w zawodzie, oraz szukają intensywnego, krótkiego i przystępnego cenowo kursu na profesjonalnym poziomie. 

Kurs Fryzjerski I stopnia

40 godzin, 1999zł.

Przeznaczony dla osób, które stawiają pierwsze kroki w zawodzie, oraz szukają intensywnego, krótkiego i przystępnego cenowo kursu na profesjonalnym poziomie. 

Kurs fryzjerski 3 stopnia zakończony egzaminem

250 godzin, 5999zł.

Czeladniczy kurs fryzjerski, po którym słuchacz otrzymuje świadectwo czeladnicze, potwierdzające kwalifikacje zawodowe i umożliwiające pracę. 

Intensywny Kurs Doszkalający dla fryzjerów

80 godzin, 5999zł

Przeznaczony dla osób, które postawiły już pierwsze kroki w zawodzie, ale chcą pogłębić wiedzę oraz zdobyte już umiejętności. 

Kursy upięć i rozjaśniania włosów

Techniki upięć wieczorowych - włosy długie i półdługie oraz idealny blond. Kurs zawiera użycie siatek, stelaży, użycie ozdób, nowo czesnych urządzeń i wiele więcej. 

Szkolenie BHP

Szkolenie BHP, które prowadzi Marek Schab, specjalista ds. BHP (doświadczenie zawodowe).

Szkolenia kosmetyczne indywidualne

Szkolenia tematyczne, do wyboru jeden, dwa lub trzy dni szkoleń. Tematy szkoleń do wyboru. 

Indywidualne szkolenia fryzjerskie

Szkolenia tematyczne, do wyboru jeden, dwa lub trzy dni szkoleń. Tematy szkoleń do wyboru. 

Szkolenia fryzjerskie Jaśkiewicz Academy

Do wyboru masz szkolenia fryzjerskie I, II lub III stopnia.

 

Szkolenia I i II stopnia przeznaczone są dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fryzjerstwem. Nasza akademia jest nastawiona przede wszystkim na praktykę. Podczas intensywnego kursu dowiesz się, jak dostarczać swoim przyszłym klientom usługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu wszelkich zasad BHP. Zanim umożliwimy Ci pracę na „żywej” głowie, nauczymy Cię wykonywania przeróżnych zabiegów i fryzur w sposób perfekcyjny. W zawodzie fryzjera precyzja jest najważniejsza, dlatego aż 90% kursu to praktyka. Dzięki temu masz pewność, że ukończysz nasze szkolenie z zestawem nowych umiejętności.

 

Kursy dla początkujących to również idealny wstęp do poznania zasad prowadzenia własnej działalności gospodarczej, jaką jest salon fryzjerski. Umiejętne pozyskiwanie informacji na temat oczekiwań klienta oraz ich wypełnianie jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w zawodzie.

 

Natomiast kurs III stopnia jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które planują przystąpić do egzaminu czeladniczego i opanowały już podstawową wiedzę oraz umiejętności fryzjerskie. Świadectwo czeladnicze potwierdza kwalifikacje zawodowe i umożliwia podjęcie pracy nie tylko na terenie Polski, ale również całej Unii Europejskiej. Tak więc swoją karierę można z równym powodzeniem rozwijać w ojczyźnie lub za granicą. W cenie kursu otrzymasz również książkę o zawodzie, nożyczki, grzebień, główkę treningową oraz inne materiały szkoleniowe. 

 

Szkolenie fryzjerskie III stopnia to kompleksowy program edukacyjny opierający się na zajęciach praktycznych oraz teoretycznych. Dzięki temu 250 godzin kursu jest w stanie zastąpić wiedzę zdobywaną przez 3 lata szkoły zawodowej.

 

Opłaty za wybrane szkolenie fryzjerskie można pokryć w formie ratalnej. Raty mają oprocentowanie 0%. Jaśkiewicz Academy posiada konto na platformie iRaty, dzięki czemu można ubiegać się o raty wygodnie, przez Internet. Dlatego nie zwlekaj i już dziś zapisz się na jeden z kursów w Jaśkiewicz Academy!

Który stopień szkolenia fryzjerskiego wybrać?

Jaśkiewicz Academy oferuje szeroki zakres kursów, które z pewnością spełnią oczekiwania i potrzeby uczestników. Szkolenia fryzjerskie odbywają się na I, II oraz III stopniu. Ich wybór uzależniony jest od posiadanych kwalifikacji oraz preferencji co do kierunku dalszego rozwoju kompetencji. Trwają od 40 do 250 godzin, a ich program umożliwia sprawne i skuteczne przygotowanie do egzaminu czeladniczego oraz zawodu fryzjera.

 

Zastanawiasz się, który kurs będzie dla Ciebie najlepszy? Koniecznie zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą lub skontaktuj się z naszym zespołem.

Na jakie szkolenie fryzjerskie mogę się zapisać?

bottom of page