top of page

Kurs fryzjerski Kamienna Góra

Akademia Fryzjerstwa Jaśkiewicz Academy zlokalizowana jest w Świdnicy. Jednak zapraszamy do zapisu na nasze kursy fryzjerskie również osoby mieszkające w Kamiennej Górze.  Wszystko dlatego, że wyróżnia nas profesjonalne podejście i jakość świadczonych usług.

Czy warto jechać na kurs fryzjerski z Kamiennej Góry do Jaśkiewicz Academy?

Kursy fryzjerskie w Jaśkiewicz Academy posiada szeroki zakres programowy, wypełniony profesjonalną wiedzą i zajęciami praktycznymi. Kierowany jest nie tylko do osób, które spróbowały już swoich sił we fryzjerstwie, ale również dla tych, którzy nie posiadają doświadczenia w powyższym zawodzie. Według indywidualnych preferencji i predyspozycji można wybrać m.in. szkolenia 1, 2 oraz 3 stopnia (zakończone egzaminem czeladniczym).

Czego nauczę się na kursie fryzjerskim w Kamiennej Górze

Kurs fryzjerski w Jaśkiewicz Academy, dla osób, które przyjeżdżają do nas z Kamiennej Góry, to przede wszystkim nastawienie na intensywne zajęcia praktyczne oparte o silną podstawę teoretyczną. Pomożemy Ci w zapoznaniu się z tajnikami pracy fryzjerskiej i pogłębimy Twoje aktualne kompetencje. Nasze kursy i szkolenia odbywają się w Świdnicy, wobec czego można do nas wygodnie dojechać pociągiem lub samochodem.

 

W zależności od wybranego kursu jego uczestnicy nauczą się między innymi:

  • nazewnictwa i prawidłowego użytkowania profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego,

  • idealnego strzyżenia takich fryzur jak np. bob, czy pixie cut,

  • rozpoznawania kształtu głowy oraz rysów twarzy, w celu dopasowania właściwej stylizacji,

  • zasad BHP panujących w salonie fryzjerskim,

  • nienagannej koloryzacji włosów od rozjaśniania po ombre i balejaż.

 

Wszystkie nasze kursy odbywają się w Świdnicy, która stanowi dobrą lokalizację dla wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. Niezależnie od wybranego kursu, Jaśkiewicz Academy gwarantuje przekazanie kompleksowej wiedzy i nabycie perfekcyjnych umiejętności.

 

Wszystkie nasze kursy można opłacać w formie ratalnej. Dzięki naszej obecności na platformie iRaty cały proces jest dostępny do załatwienia online.

Fryzjer w pracy
bottom of page