top of page

Kurs fryzjerski Wrocław

Akademia Fryzjerstwa Jaśkiewicz Academy zlokalizowana jest w Świdnicy. Jednak zapraszamy do zapisu na nasze kursy fryzjerskie również osoby mieszkające we Wrocławiu. Bliskość stolicy Dolnego Śląska jest naszym atutem i zachęca jego mieszkańców do brania udziału w oferowanych przez nas kursach. Wszystko dlatego, że wyróżnia nas profesjonalne podejście i jakość świadczonych usług.

Czy warto jechać na kurs fryzjerski z Wrocławia do Jaśkiewicz Academy?

Kurs fryzjerski w Jaśkiewicz Academy, to szansa na rozwój zawodowy, zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z fryzjerstwem, jak i tych z wieloletnim doświadczeniem. Nasze kursy często wybierane są przez osoby z Wrocławia. Programy, które oferujemy, są bogate w najważniejsze informacje, jakie pozwalają na nienaganne wykonywanie swoich obecnych i przyszłych obowiązków przez naszych kursantów.

 

Wiemy, że w pracy fryzjera najważniejsze są perfekcyjne umiejętności podparte solidną dawką wiedzy teoretycznej. Wobec tego uczestnicy naszych zajęć powinny być nastawieni na intensywne pochłanianie nowych informacji i ogrom zadań praktycznych. To okazja do sprawdzenia i podniesienia swoich kompetencji.

 

Dzięki formule szkoleń przypominającej naturalne warunki panujące w salonie fryzjerskim kursanci uczą się pracy pod presją czasu i spełniania oczekiwań swoich klientów. Mają szansę przetestować swoje umiejętności na główkach treningowych, ale także na prawdziwych głowach modelek oraz modelów.


Szkolenia fryzjerskie Wrocław w Jaśkiewicz Academy to szansa na rozwój dla osób, które szukają nowej ścieżki zawodowej oraz dla pasjonatów fryzjerstwa.

Kurs fryzjerski dla początkujących osób z Wrocławia

Kursy dla początkujących 1 i 2 stopnia to oferta kierowana przede wszystkim do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fryzjerstwem i nie posiadają obszernego doświadczenia. Zakres kursu umożliwia im poznanie fachu od podstaw, które są niezbędną podwaliną do dalszego rozwoju i edukacji. Nasi prowadzący zadbają o to, aby sposób przekazywania informacji był zrozumiały i skuteczny. Upewnią się również, że kursanci na koniec szkolenia będą w stanie idealnie wykonać powierzone zadania.

 

Kurs fryzjerski dla początkujących dla osób z Wrocławia, to również dobra opcja dla osób, które pragną odświeżyć swoją wiedzę. Być może na drodze zawodowej konieczna była dłuższa przerwa (np. ze względów zdrowotnych) i niektóre ze znanych informacji umknęły już z ich głów. Ponowne zaznajomienie się z podstawami zawodu fryzjera to szansa na powrót do aktywności zawodowej i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków.

Czego nauczę się na kursie fryzjerskim?

Szkoła fryzjerska Jaśkiewicz Academy, która zlokalizowana jest w Świdnicy, posiada bogaty program edukacyjny w atrakcyjnych cenach, które spełniają oczekiwania i potrzeby kursantów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zarówno w zawodzie fryzjera jak i edukatora wiemy jak przekazywać wiedzę i pobudzać pasję do fryzjerstwa.  Z pewnością dlatego tak wiele osób przyjeżdża do nas na kursy z Wrocławia. W zależności od wybranego kursu jego zakres może obejmować najbardziej podstawowe pojęcia i usługi, jak i bardziej skomplikowane zagadnienia i czynności. Nasze zajęcia to w 90% praktyka podparta specjalistyczną teorią. Podczas kursów można posiąść wiedzę i umiejętności z zakresu m.in.:

  • zasad BHP obowiązujących w salonie fryzjerskim,

  • zakładania oraz prowadzenia karty klienta,

  • dobierania i wykonywania zabiegów regeneracji włosów,

  • diagnozy stanu włosa,

  • koloryzacji i dekoloryzacji (w tym np. rozjaśnianie włosów, balejaż),

  • strzyżenia kobiet i mężczyzn,

  • wyboru odpowiedniej stylizacji na podstawie kształtu głowy oraz rysów twarzy klientów.

 

Wszystkie nasze kursy odbywają się w Świdnicy, która stanowi dobrą lokalizację dla wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. Dla osób zainteresowanych opłatami ratalnymi, mamy atrakcyjną ofertę 0%, dostępną przez serwis iRaty.

Hair%20Salon_edited.jpg
bottom of page