top of page

Kurs fryzjerski Sobótka

Akademia Fryzjerstwa Jaśkiewicz Academy zlokalizowana jest w Świdnicy. Jednak zapraszamy do zapisu na nasze kursy fryzjerskie również osoby mieszkające w Sobótce.  Wszystko dlatego, że wyróżnia nas profesjonalne podejście i jakość świadczonych usług.

Czy warto jechać na kurs fryzjerski z Sobótki do Jaśkiewicz Academy?

Jaśkiewicz Academy kieruje swoje kursy fryzjerskie zarówno do osób rozpoczynających swoją fryzjerską przygodę, jak i tych posiadających podstawowe lub wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Posiadamy rozbudowany program, który stale się rozwija i podąża za najnowszymi trendami panującymi w świecie fryzjerstwa. Dlatego, jeżeli chcesz zacząć rozwijać swoje umiejętności fryzjerskie, nasze szkolenia z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Czego nauczę się na kursie fryzjerskim w Jaśkiewicz Academy?

Kurs fryzjerski w Jaśkiewicz Academy dla osób, które przyjeżdżają do nas z Sobótki, to przede wszystkim kompleksowe podejście do edukowania przyszłych oraz obecnych fryzjerów. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do wykonywania zawodu, a nawet prowadzenia własnego salonu. Z nami masz szansę na poznanie fryzjerstwa od podstaw lub zagłębienia się w bardziej skomplikowane i wymagające zabiegi. Wszystkie kursy i szkolenia odbywają się w Świdnicy, do której bezproblemowo można dojechać zarówno autem jak i pociągiem. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska oraz całej Polski.

 

Poszczególne kursy to możliwość nauki z zakresu m.in.:

  • zasad prowadzenia własnego salonu fryzjerskiego,

  • sposobu przygotowywania oraz prowadzenia karty klienta,

  • metod doboru i wykonywania wybranych strzyżeń i stylizacji,

  • szerokiego spektrum koloryzacji włosów,

  • praktyczne zajęcia przy użyciu główek treningowych oraz z pomocą modelów i modelek.

 

Każdy kurs i szkolenie w Jaśkiewicz Academy to szansa na zdobycie nowych, atrakcyjnych kompetencji, mile widzianych na rynku pracy.

 

Wszystkie nasze kursy odbywają się w Świdnicy, która stanowi dobrą lokalizację dla wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. Osoby, które są zainteresowane ratalną formą płatności za kurs, mogą zrobić to poprzez portal iRaty. Oprocentowanie w naszej szkole wynosi 0%.

Fryzjer w pracy
bottom of page