top of page

Kurs fryzjerski Jelenia Góra

Akademia Fryzjerstwa Jaśkiewicz Academy zlokalizowana jest w Świdnicy. Jednak zapraszamy do zapisu na nasze kursy fryzjerskie również osoby mieszkające w Jeleniej Górze.  Wszystko dlatego, że wyróżnia nas profesjonalne podejście i jakość świadczonych usług.

Kurs fryzjerski dla osób z Jeleniej Góry 

Kursy fryzjerskie w Jaśkiewicz Academy są stworzone dla osób, które szukają nowej ścieżki zawodowej i interesują się fryzjerstwem, oraz dla tych, którzy mają za sobą mniejsze lub większe doświadczenia w zawodzie. Do wyboru są szkolenia 1, 2 oraz 3 stopnia, a także kursy indywidualne. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, znających się na fryzjerskim fachu oraz edukowaniu.

Czego nauczę się na kursie fryzjerskim w Jaśkiewicz Academy?

Kurs fryzjerski  w Jaśkiewicz Academy dla osób mieszkających w Jeleniej Górze to kilkadziesiąt godzin zajęć wypełnionych rzetelnie przygotowaną podwaliną teoretyczną oraz mnóstwem ćwiczeń praktycznych. Szkolenia są okazją do poznania fryzjerstwa od podstaw, ale też nauką zaawansowanych i skomplikowanych zabiegów. Wszystkie kursy i szkolenia odbywają się w Świdnicy, do której można dojechać samochodem lub pociągiem.

 

W zależności od wybranego kursu jego uczestnicy nauczą się między innymi:

  • nazewnictwa i prawidłowego użytkowania profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego,

  • koloryzacji i dekoloryzacji włosów,

  • rozpoznawania kształtu głowy oraz rysów twarzy, w celu dopasowania właściwej stylizacji,

  • zasad BHP panujących w salonie fryzjerskim,

  • strzyżenia damskiego i męskiego na główkach treningowych oraz przy udziale modelek i modelów.

 

Wszystkie nasze kursy odbywają się w Świdnicy, która stanowi dobrą lokalizację dla wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. Każdy kurs w Jaśkiewicz Academy jest przygotowywany z najwyższą starannością i zaangażowaniem, aby zapewnić jak najwyższe standardy przekazywanej wiedzy i umiejętności.

 

Wszystkie nasze kursy można opłacać w formie ratalnej, przez portal iRaty. Oprocentowanie wynosi 0%.

Mycie włosów
bottom of page