top of page

Kurs fryzjerski dla początkujących

Koszt: 1999 zł

Czas trwania: 40 godzin

Fryzjerstwo od podstaw

Zawód fryzjera to nie tylko finezyjne stylizacje fryzur. Aby wykonywać swoje obowiązki rzetelnie i profesjonalnie, potrzebne są solidne podstawy - zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Bez fachowej wiedzy - od mycia, przez farbowanie, po rodzaje cięć - ciężko będzie zapewnić swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Kurs fryzjerski dla początkujących jest mądrym krokiem na drodze edukacji w zakresie powyższego rzemiosła.

 

Z nami od razu przejdziesz do konkretów! Będziesz mieć możliwość przetestowania swojej nowo nabytej wiedzy na główce treningowej, a następnie modelce lub modelu. W naszych kursach stawiamy przede wszystkim na perfekcyjne wykonywanie zabiegów i usług, a nie samą teorię.

 

Zdajemy sobie jednak sprawę, że bez porządnej podstawy teoretycznej trudno ruszyć dalej. Przekażemy Ci wiedzę, która sprawi, że będziesz wykonywał swoje przyszłe obowiązki nie tylko poprawnie, ale również bezpiecznie. Informacje z zakresu BHP są niezbędne, aby móc pracować w sposób odpowiedzialny i świadomy potencjalnych zagrożeń oraz form ich unikania.


Kurs fryzjerski dla początkujących to również okazja do poznania ludzkiego włosa od podstaw. Dowiesz się, jak sprawdzać ich stan, aby móc dopasować odpowiednie kuracje, zabiegi i stylizacje. Nauczymy Cię dobierać fryzury właściwe dla danego kształtu twarzy oraz głowy. Nie pominiemy również wdrożenia w terminologię oraz przeznaczenie sprzętu fryzjerskiego takiego jak nóż chiński, żelazko fryzjerskie czy degażówki.

Dla kogo jest kurs fryzjerski od podstaw?

Jeżeli jesteś osobą, która stawia pierwsze kroki w świecie fryzjerstwa, kurs fryzjerski dla początkujących jest stworzony dla Ciebie. Nie wymagamy od Ciebie wieloletniego doświadczenia. Wszystkiego nauczymy Cię do podstaw. Posiądziesz wiedzę i umiejętności, które staną się rzetelną i wiarygodną bazą do rozwijania kolejnych kompetencji.

 

Mimo swojej nazwy kurs jest także dobrym wyborem dla osób, które pragną odświeżyć posiadaną już wiedzę. Być może w swojej historii zawodowej miały dłuższą przerwę, po której potrzebują przypomnieć sobie podstawy fachu fryzjera. Proponowany przez nas program pomoże im w lepszej obsłudze klienta i spektakularnym powrocie na rynek pracy.


Zastanawiasz się nad zmianą branży lub szukasz swojego powołania? Dzięki uczęszczaniu na kurs Jaśkiewicz Academy, nie tylko poznasz biznes fryzjerski, ale również ludzi z pasją, którzy go tworzą. Stawiamy na stały rozwój i nieustanne poszukiwanie nowych inspiracji, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby i oczekiwania naszych obecnych i przyszłych kursantów.

model M?
bottom of page