top of page

Indywidualne szkolenia fryzjerskie 

- podstawowe i doszkalające

 

Indywidualne szkolenia fryzjerskie to możliwość doboru ich tematyki ze względu na własne preferencje. Dzięki temu nie trzeba powtarzać dobrze już znanego materiału, ale można odkrywać nowe informacje związane z fryzjerstwem. Nasza szeroka oferta jest atrakcyjna zarówno ze względu na ciekawe tematy zajęć, jak i ceny oraz czas trwania szkoleń.

Czy na indywidualnym szkoleniu fryzjerskim nauczę się farbowania włosów?

Możesz wybrać szkolenie z koloryzacji perfekcyjnego blondu lub szkolenie z koloryzacji ABC koloru. Koloryzacja ABC mówi między innymi o zastosowaniu koła Ostwalda oraz koloryzacji problematycznej, jaką są często np. włosy siwe. Możesz wybrać temat, który jest dla Ciebie bardziej interesujący i lepiej spełnia Twoje oczekiwania oraz zapotrzebowanie na dawkę nowej wiedzy.

 

Dzięki indywidualnej formie szkoleń masz szansę na dogłębne zapoznanie się z preferowanym zagadnieniem i otrzymanie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Zdobędziesz informacje o farbowaniu włosów, które są dla Ciebie najważniejsze i najciekawsze.

Jakich technik strzyżenia damskiego i męskiego nauczę się na indywidualnym szkoleniu fryzjerskim?

Jaśkiewicz Academy dostarczy Ci kompleksowej wiedzy nie tylko z zakresu fryzur damskich, ale również męskich, z elementami barberingu. Dzięki temu masz możliwość rozpoczęcia lub kontynuacji swojej fryzjerskiej kariery w dowolnej specjalności.

 

Indywidualne szkolenia fryzjerskie - podstawowe i doszkalające - to przede wszystkim zajęcia praktyczne, dzięki którym w krótkim czasie nabędziesz nowych umiejętności lub odświeżysz aktualne kwalifikacje. Dowiesz się, jak powstaje perfekcyjny BOB - fryzura, która już od wielu lat jest hitem wśród każdej grupy wiekowej. Idąc z duchem czasu i modą na krótkie stylizacje włosów, nauczymy Cię, na czym polega tajemnica ich geometrii oraz stworzenia idealnego pixie.


Aby w przyszłości móc zadowolić także klientki preferujące długie włosy, możesz wybrać szkolenie z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów. Oferujemy również indywidualne szkolenia fryzjerskie doszkalające z zakresu koków oraz upięć, na których założycielka Jaśkiewicz Academy zna się doskonale! Pod jej czujnym okiem w ekspresowym czasie zyskasz wysoki poziom umiejętności fryzjerskich.

Indywidualne szkolenia fryzjerskie podstawowe - ceny:

1199 zł/dzień

2299 zł/2 dni

2999 zł/3 dni

 

Tematy szkoleń indywidualnych:

1. Koki, upięcia

2. Przedłużanie, zagęszczanie włosów - 3 techniki (metoda kanapkowa + keratyna + ringi)

3. Szkolenie z koloryzacji - perfekcyjny blond

4. Szkolenie strzyżenie damskie - perfekcyjny BOB

5. Szkolenia strzyżenia damskie - krótkie fryzury - geometria & pixie

6. Fryzjerstwo męskie z elementami barberingu

7. Szkolenie koloryzacji ABC koloru (w tym zastosowanie koła Ostwalda, koloryzacje problematyczne, np. włosów siwych)

 

Możesz wybrać dowolny z interesujących Cię tematów. Szkolenie z jednego tematu może trwać od 1 do 3 dni. Nie ma możliwości odbycia szkoleń z 2 tematów w ciągu jednego dnia.

Indywidualne szkolenie fryzjerskie Jaśkiewicz Academy
bottom of page