top of page

Kurs fryzjerski 2 stopnia

 
 

Koszt kursu: 3999 zł

Czas trwania kursu: 80 godzin

Kontynuacja Kursu I stopnia

Czym różni się kurs fryzjerski 1 stopnia od 2 stopnia?

 

Kurs fryzjerski od podstaw to szansa na zmianę ścieżki kariery i odnalezienie nowej pasji. Pod okiem naszych prowadzących kursanci zdobywają nie tylko kompleksową wiedzę, ale także nabywają nienagannych umiejętności związanych z wykonywanymi zabiegami i strzyżeniami. W Jaśkiewicz Academy mogą wybrać kurs fryzjerski 1 stopień od podstaw i z rozszerzeniem, w zależności od interesujących ich tematów i zagadnień.

 

Kurs fryzjerski od podstaw 1 stopnia to idealna baza do rozpoczęcia swojej przygody z fryzjerstwem. Ze względu na to, że w naszej szkole stawiamy duży nacisk na ćwiczenia praktyczne, nasi kursanci wychodzą ze szkoleń z nowym zestawem kompetencji. Poznają najważniejsze informacje, które pozwalają im na rzetelną obsługę klientów, a nawet samodzielne prowadzenie salonu fryzjerskiego. Wliczają się w nie między innymi zasady BHP obowiązujące w salonie, czy dobieranie oraz wykonywanie podstawowych koloryzacji, strzyżeń i zabiegów ze względu na indywidualne potrzeby i predyspozycje klientek i klientów.

 

Kurs fryzjerski z rozszerzeniem 2 stopnia to rozbudowana wersja podstawowego kursu, która zawiera więcej zajęć praktycznych i bardziej skomplikowane zabiegi oraz strzeżenia. Podczas zajęć kursanci dowiedzą się m.in. jak wykonywać skomplikowane koloryzacje takie jak ombre, sombre, balejaż, flamboyage, gra światłami przy użyciu koloru oraz dream blondy.

 

Każdy z wybranych kursów przygotowuje do profesjonalnego wykonywania zadań powierzonych pracownikom salonu fryzjerskiego. Jego kontynuacja może odbywać się na kursie 3 stopnia. Wszystkie kursy można opłacać w formie ratalnej, z oprocentowaniem 0%, przez serwis iRaty.

 

Kurs doskonalący, dla osób, które miały styczność z zawodem (po okazaniu dyplomu z tyt. Zawodowym)

Czym jest intensywny kurs doszkalający dla fryzjerów?

Intensywny kurs doszkalający dla fryzjerów to przede wszystkim PRAKTYKA. Aż 90% naszych zajęć ma formę praktyczną, dzięki czemu upewniamy się, że nasi kursanci posiedli umiejętności zgodne ze standardami Jaśkiewicz Academy.

 

W celu odzwierciedlenia rzeczywistego trybu pracy w salonie fryzjerskim nasi kursanci mają do czynienia z wieloma modelkami i modelami, w czasie podobnym do zwyczajowego dnia w zakładzie. Wobec tego uczą się jak np. pod presją czasu wykonywać zabiegi i strzyżenia w perfekcyjny sposób.

PROGRAM KURSU

PRAKTYKA:

  • Diagnoza, regeneracja i modelowanie włosów, 

  • Zakładanie i obsługa karty klienta.

  • Trwała ondulacja i styling włosów,

  • Strzyżenie damskie: 3 rodzaje (techniki strzyżenia długich włosów + perfekcyjny bob + pixie cut przy użyciu noża chińskiego na włosach krótkich, strzyżenie grzywki)

  • Strzyżenie damskie codzienne

  • Strzyżenie męskie na główce: klasyczne męskie długie, klasyczne męskie krótkie, pompadur,

Dla kogo są kursy doszkalające dla fryzjerów?

Kurs doszkalający Jaśkiewicz Academy jest przeznaczony dla osób, które mają już co najmniej podstawowe doświadczenie w pracy fryzjera. Mogą to być zarówno osoby, które dopiero ukończyły technikum fryzjerskie i chcą pogłębić swoje kwalifikacje zawodowe, jak i ci, którzy pragną odświeżyć swoją wiedzę i umiejętności.

 

Intensywny kurs doszkalający dla fryzjerów to idealny wybór dla osób, którym w trakcie edukacji zabrakło większej ilości zajęć praktycznych i kontaktu z klientem. To także dobry wybór dla zawodowców, którzy z różnych przyczyn musieli przerwać pracę. Takim powodem mógł być urlop wychowawczy, wyjazd za granicę, czy problemy zdrowotne.

 

Nasz kurs kierujemy również do absolwentów naszego szkolenia I stopnia. Jeżeli minęło 6 miesięcy od jego ukończenia, masz możliwość kontynuowania edukacji w kursie intensywnym.


Niezależnie od tego co zatrzymało Cię na drodze do doskonalenia swojego rzemiosła, Jaśkiewicz Academy pomoże Ci w osiągnięciu perfekcji! 

Gdzie odbywają się kursy doszkalające dla fryzjerów?

Nasze kursy i szkolenia doszkalające odbywają się w Świdnicy przy ul. Ludwika Zamenhofa 42. Jest to bardzo wygodna lokalizacja szczególnie dla osób z Dolnego Śląska. Bez problemu dotrą do nas mieszkańcy takich miast jak Kamienna Góra, Sobótka, Wałbrzych, Jelenia Góra, Świdnica oraz Wrocław. Zapraszamy oczywiście również osoby ze Świdnicy, ale i całej Polski.

Kurs zakończony egzaminem Jaśkiewicz Academy
bottom of page