top of page

Kurs fryzjerski Świdnica

Akademia fryzjerska Jaśkiewicz Academy zlokalizowana jest w Świdnicy. Świdnica jest naszą główną siedzibą i zapraszamy tutaj wszystkich tych, którzy chcecie zgłębić tajniki wiedzy z zakresu fryzjerstwa.

Dla kogo jest kurs fryzjerski w Świdnicy?

Kursy fryzjerskie organizowane w Jaśkiewicz Academy są dedykowane zarówno nowicjuszom, jak i fachowcom w zawodzie fryzjera. Nasze programy zadowolą osoby, które pragną poznać pracę w salonie fryzjerskim od postaw, ale również tych, którzy chcą uatrakcyjnić posiadane już kompetencje. Każdy kurs to zbiór kompleksowej wiedzy przekazywanej w sposób zrozumiały i skuteczny. Dzięki temu nasi kursanci są w stanie spełnić każdą prośbę obecnych, jak i przyszłych klientów.  

Czego nauczę się na kursie fryzjerskim w Świdnicy?

Kurs fryzjerski Świdnica to szansa na poznanie funkcjonowania salonu od strony teoretycznej oraz praktycznej. W Jaśkiewicz Academy stawiamy przede wszystkim na ćwiczenie swoich umiejętności, dlatego nasze zajęcia to w około 90% praktyka, przypominająca warunki naturalnie występujące w codziennej pracy. Nasze kursy i szkolenia odbywają się w Świdnicy, co stanowi idealną lokalizację dla mieszkańców Dolnego Śląska.

 

Każdy kursant może zdecydować, który kurs jest dla niego najbardziej atrakcyjny i ciekawy. Ma szansę nauczyć się m.in.:

  • nazw i funkcji sprzętu fryzjerskiego,

  • metod koloryzacji i dekoloryzacji włosów, w tym rozjaśniania, ombre, czy balejażu,

  • dobierania odpowiedniej długości cięcia i stylizacji na podstawie kształtu głowy oraz rysów twarzy klientów,

  • zasad bezpieczeństwa i higieny obowiązujących w salonie fryzjerskim,

  • wykonywania fryzur dziennych i wieczorowych, dla kobiet oraz mężczyzn.

 

Jaśkiewicz Academy zapewni Ci rzetelne przygotowanie do zawodu fryzjera. Z nami możesz kontynuować swoją edukację lub podejść do egzaminu czeladniczego.

 

Jesteśmy obecni na platformie iRaty, dzięki czemu proces opłacania kursu można wykonać w formie ratalnej, przez Internet. Oprocentowanie naszych kursów wynosi 0%.

Salon fryzjerski Blow Dry
bottom of page