top of page

Szkolenia Grupowe

Jakich upięć włosów nauczę się na kursie upięć włosów?

Czas trwania: 6 godzin

Koszt kursu: 799 zł/osobę w grupach od 2 do 5 osób, lub . - 499 zł/osobę, w grupach 6 do 10 osób

 

Dla osób, które pragną polepszyć umiejętności w zakresie upięć włosów, oferujemy kurs skoncentrowany na włosach długich oraz półdługich. Podczas 6-godzinnych warsztatów będą miały okazję obserwować, a następnie przećwiczyć swoje zdolności.

 

W technikach upięć wieczorowych ważnym elementem udanej stylizacji są wykorzystywane ozdoby. Podczas kursu jego uczestnicy dowiedzą się, jak prawidłowo używać powyższych elementów. Wliczają się do nich m.in. siatki, stelaże oraz naturalne dopinki.

 

Dla uzyskania oczekiwanych efektów w upięciach wieczorowych ważne jest także umiejętne posługiwanie się nowoczesnymi urządzeniami, a także uwzględnienie elementów plecionek oraz fryzur objętościowych.

 

Upięcia włosów, których nauczą się uczestnicy naszego kursu to m.in.:

  • upięcia ślubne

  • upięcia klasyczne

  • upięcia okazyjne.

Kurs fryzjerski blond

Jakich technik rozjaśniania włosów nauczę się na kursie?

Czas trwania: 8 godzin

Koszt kursu: 899 zł/osobę w grupach od 2 do 5 osób, lub 699 zł/osobę, w grupach od 6 do 10 osób.

 

Odcienie blondu nie tracą na popularności, w związku z czym w naszej szkole uczymy, jak wykonywać rozjaśnianie w sposób bezpieczny. Nieodpowiedzialne podejście do powyższego procesu może doprowadzić do spalenia włosów, a nawet ich wypadnięcia. Dlatego podczas kursów jego uczestnicy poznają i ćwiczą:

  • techniki bezpiecznego rozjaśniania,

  • sposoby zabezpieczania włosów podczas rozjaśniania,

  • pigmentację,

  • tonowanie,

  • techniki pracy na kole barw przy koloryzacjach blond,

  • tworzenie własnych kolorów (np. chłodny beż, ciepły beż, ice blondy).

 

Kursy upięć i rozjaśniania włosów mogą odbywać się w salonie fryzjerskim w dowolnej lokalizacji na terenie Polski. Jednak w takim przypadku wymagane jest, aby w warsztatach brało udział co najmniej 5 osób.

 

Kursy upięć i rozjaśniania włosów to doskonała okazja na podniesienie swoich kompetencji i poznanie nowych technik wykonywania wieczorowych stylizacji oraz koloryzacji włosów. Stały rozwój jest niezbędny, aby zachować chęci do pracy, a także przyciągać nową klientelę. Nasze kursy prowadzone są przez osoby wykwalifikowane, które do swojego zawodu podchodzą z zainteresowaniem i oddaniem. Są w stanie w skuteczny i prosty do zrozumienia sposób przekazać całą najważniejszą wiedzę, która służy naszym kursantom przez wiele lat. 

Piękne włosy
bottom of page