top of page

Kurs fryzjerski Wałbrzych

Akademia Fryzjerstwa Jaśkiewicz Academy zlokalizowana jest w Świdnicy. Jednak zapraszamy do zapisu na nasze kursy fryzjerskie również osoby mieszkające w Wałbrzychu.  Wszystko dlatego, że wyróżnia nas profesjonalne podejście i jakość świadczonych usług.

Czy warto jechać na kurs fryzjerski z Wałbrzycha do Jaśkiewicz Academy?

Kursy fryzjerskie w Jaśkiewicz Academy są kierowane zarówno do osób zaczynających swoją fryzjerską przygodę, jak i tych doświadczonych w swoim fachu. Oferujemy szeroki zakres przekazywanej wiedzy oraz umiejętności. W zależności od wybranego kursu, ich uczestnicy mają możliwość kontynuowania swojej edukacji w naszej szkole, lub podejścia do egzaminu czeladniczego.

Czego nauczę się na kursie fryzjerskim w Jaśkiewicz Academy?

Kurs fryzjerski w Jaśkiewicz Academy, dla osób, które przyjeżdżają do nas z Wałbrzycha, to przede wszystkim kompleksowe podejście do edukowania przyszłych oraz obecnych fryzjerów. Przygotujemy Cię do zawodu od podstaw lub pomożemy w odświeżeniu i pogłębieniu posiadanych już kompetencji. Nasze kursy i szkolenia odbywają się w Świdnicy, dzięki czemu nie ma problemu z dojazdem. Można przyjechać autem osobowym lub pociągiem.

 

W zależności od wybranego kursu jego uczestnicy nauczą się między innymi:

  • nazewnictwa i prawidłowego użytkowania profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego,

  • diagnozy struktury włosa i doboru odpowiedniej kuracji,

  • rozpoznawania kształtu głowy oraz rysów twarzy, w celu dopasowania właściwej stylizacji,

  • zasad BHP panujących w salonie fryzjerskim,

  • wykonywania fryzur dziennych i wieczorowych, dla kobiet oraz mężczyzn.

 

 

Wszystkie nasze kursy odbywają się w Świdnicy, która stanowi dobrą lokalizację dla wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. Niezależnie od tego, jaki kurs wybierzesz, Jaśkiewicz Academy zapewni Ci kompletny zestaw wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej.

 

Wszystkie nasze kursy można opłacać w formie ratalnej. Dzięki naszej obecności na platformie iRaty cały proces jest dostępny do załatwienia online.

Fryzjer i narzędzia do makijażu
bottom of page