Kurs fryzjerski od podstaw

i z rozszerzeniem 1 i 2 stopień

 

Kurs fryzjerski 1 stopień

Koszt: 1999 zł

Czas trwania: 40 godzin

 

Kurs fryzjerski 2 stopień

Koszt: 3999 zł

Czas trwania 120 godzin

Czym różni się kurs fryzjerski 1 stopnia od 2 stopnia?

 

 

Kurs fryzjerski od podstaw to szansa na zmianę ścieżki kariery i odnalezienie nowej pasji. Pod okiem naszych prowadzących kursanci zdobywają nie tylko kompleksową wiedzę, ale także nabywają nienagannych umiejętności związanych z wykonywanymi zabiegami i strzyżeniami. W Jaśkiewicz Academy mogą wybrać kurs fryzjerski 1 stopień od podstaw i z rozszerzeniem, w zależności od interesujących ich tematów i zagadnień.

 

Kurs fryzjerski od podstaw 1 stopnia to idealna baza do rozpoczęcia swojej przygody z fryzjerstwem. Ze względu na to, że w naszej szkole stawiamy duży nacisk na ćwiczenia praktyczne, nasi kursanci wychodzą ze szkoleń z nowym zestawem kompetencji. Poznają najważniejsze informacje, które pozwalają im na rzetelną obsługę klientów, a nawet samodzielne prowadzenie salonu fryzjerskiego. Wliczają się w nie między innymi zasady BHP obowiązujące w salonie, czy dobieranie oraz wykonywanie podstawowych koloryzacji, strzyżeń i zabiegów ze względu na indywidualne potrzeby i predyspozycje klientek i klientów.

 

Kurs fryzjerski z rozszerzeniem 2 stopnia to rozbudowana wersja podstawowego kursu, która zawiera więcej zajęć praktycznych i bardziej skomplikowane zabiegi oraz strzeżenia. Podczas zajęć kursanci dowiedzą się m.in. jak wykonywać skomplikowane koloryzacje takie jak ombre, sombre, balejaż, flamboyage, gra światłami przy użyciu koloru oraz dream blondy.

 

Każdy z wybranych kursów przygotowuje do profesjonalnego wykonywania zadań powierzonych pracownikom salonu fryzjerskiego. Jego kontynuacja może odbywać się na kursie 3 stopnia. Wszystkie kursy można opłacać w formie ratalnej, z oprocentowaniem 0%, przez serwis iRaty.

Intensywny kurs Jaśkiewicz Academy